31 Mart (Çarşamba) Günlük Burç Yorumları

31 Mart (Çarşamba) Günlük Burç Yorumları

 

31 Mart burç yorumları;

(31 Mart) KOÇ Burcu Yorumu

Sevdiğiniz işleri yapmak için kolları sıvayacak ve soyunacağınız işler için sevdiğiniz kişilerle birlikte olmak isteyeceksiniz. Ama fikir birliği içinde olduğunuz kişilerle gereksiz tartışma ortamı yaratmamalısınız.

BOĞA Burcu Yorumu

Duygusal anlamda çabuk etkileniyor ve hızlı kararlar alıyorsunuz. Enerjinizi isteklerinizle mükemmel birleştiriyor ve güçlü iletişim kuracağınız kişileri arıyorsunuz. Planlarınızı yaparken uzun vadeli düşünmelisiniz.

İKİZLER Burcu Yorumu

 Kendinize özgün davranışlarınızı sergilerken hiç kimseyi etkilemeyi düşünmüyorsunuz. Olaylara iyi niyetli yaklaşımlarınızın farklı algılanması sizi üzebilir. İlişkinizde fikir birlikteliğinin önemli olduğunu biliyorsunuz.

YENGEÇ Burcu Yorumu

Yanınızda çalışanların fikir değiştirmeleri yüzünden zor anlar yaşayabilirsiniz. İş hayatınızın duygusal motivasyonunuzla eş değerde olduğu bir gün. Paylaşımın önemli olduğunu biliyorsunuz.

ASLAN Burcu Yorumu

Üstün nitelikli kişilerden hoşlandığınız için bugün görüştüğünüz kişilerin farklı yönleri dikkatinizi çekecek. Yakın dostlarınızla yapacağınız telefon konuşmaları sayesinde enerjiniz daha da olumlu etkilenecek.

BAŞAK Burcu Yorumu

İlişkilerini en iyi kullananlardan biri olarak sizi anlamak her zaman mümkün olmuyor. Bugün derin duyguların kişisi olarak bazen olayları kafaya takıyorsunuz. Her kelimenin altında farklı anlam aramanız hata.

TERAZİ Burcu Yorumu

Bugün enerjinizin sınırlarını kendiniz çizmelisiniz. Duygularınızı paylaşırken dikkatli olmalı ve çevrenizin sizi etkilemesine izin vermemelisiniz. Bazı dostlarınız ilişkilerinizi renkli tutmak için size yardım ediyor.

AKREP Burcu Yorumu

Bugün karışık düşünceler içindesiniz ve sabit olmak konusunda kararsızlık yaşıyorsunuz. Olaylara sakin bakmak istiyor ve huzurunuzu bozmak istemiyorsunuz. Ertelediğiniz işler konusunda daha sıkı çalışmalısınız.

YAY Burcu Yorumu

Maddi konular önem kazanıyor. Ortaklarınızla veya çalışma arkadaşlarınızla birlikte olumlu kararlar alabileceksiniz. Sosyal ve toplumsal yaşantınızla ilgili planlarınızı sakin şekilde uygulayın.

OĞLAK Burcu Yorumu

Duygusal geriliminiz çok fazla. İlişkilerinizde karşı tarafın istekleri baskın olduğu zaman kendinizi kıskaç içinde hissediyorsunuz. Sezgilerinizi önemli ölçüde kullandığınız için farklı yöntemlerle çalışıyorsunuz.

KOVA Burcu Yorumu

Aykırı düşüncelerle öne çıkmanız gerekmiyor. Konu ne olursa olsun, farklı konuşmayı adet edindiniz. Aşkınızı sıra dışı yaşamak istiyorsunuz. Böyle olunca çevrenizdekiler arkanızdan konuşuyorlar.

BALIK Burcu Yorumu

Olayları abartmadan önce iç sesinizin sizi yönlendirmesine izin vermeniz gerekiyor. Ama siz sezgilerinizin sizi yanıltılabileceğini düşünerek, her zamanki temkinli ve sistemli yapınızı bozmak istemiyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir